Zdraveite
imam kuche CHAU CHAU na 10 godini
mnogo dobrodushen mil i galioven
no ot malak si blije lapite bez prichina dokato ne mu pdne kozinata i posle se poluchavat trudno zarastvashti rani kato ot pretrito .
Kakvo da napravq za da spra tova blizane na kozinata i eventualno ka se lekuvat takiva rani po krakata .
Blagodarq

zdraveite trqbva mi vasheto mnenie otnosno kotkata mi koqto si schupi kracheto samo trepere i nedava da q mestim dori i da pipnem kracheto i misleh che moje da i uviem kracheto s nqkakuf bint no nqma da dade zashtoto q boli mnogo 😡 kogato iska da stane nemoje samo mquka i pada . predi malko izlqzoh i se vurnah i tq se beshe vlachila mnogo me e strah za neq a neznam kakvo da napravq ;xxx

moje i da ne e schupeno krache shtom se muchi da stane i da hodi no samo pada ii postoqnno leji neznam molq da pomognete

Здравейте, имам зайче лъвска глава на 1 годинка е, и забелязвам че очичките му започнаха да текат.Какво му е и с какво да го лекувам. Благодаря предварително за отговора.

Кученцето ми,си разхвърля изпражненията! Храня го с гранули-Pedigree i Virhbak Вечер и давам месо,от консерва.Яде зеленчуци редовно,задушени,с мен……какъв ензим и липсва и как да постъпя?

Кучето ми рексо не може да се разбира с другото куче бронкси… Бронкси е болонка а рексо е овчарка

Добър ден,

Имам куче на 1 г, 16-17кг, няма определена порода, осиновено е, прилича на border collie. Той е с каишка около врата от няколко месеца. Вчера при стресова ситуация, дръпнах каишката едн идея по-силно отколкото ми се искаше. Кученцето издаде гърлен звук и след това 1-2мин беше стресиран и гледаше изплашено. По принцип винаги се старая да не дърпам много каишката, но в случая беше отново казвам стресова ситуация. След случката бяхме на разходка, тича много, днес отново, като цяло изглежда добре и здрав. Страхувам се все пак да не съм му направила нещо, затова искам д апопитам, има ли симптоми за които трябва да съм нащрек, заради тази ситуация.След това не е кашлял или друго, но все пак. Благодаря предварително за отговорът.Лек ден!

Здравейте,котето ми има нещо като кървене от влагалището,имам съмнения че беше бременна защото всички симптоми бяха налице,само коремът и не беше толкова голям,преди няколко дни дадохме хапче за вътрешно обезпаразитяване възможно ли е нещо да се случило моля дайте спешен съвет

Здравейте,

Имам си заек, на година и нещо е. Има изградени хигиенни навици, но щом го пусна да пощъка се завира под дивана и си върши работата там. Ако имате съвет за някакъв безвреден репелент или друг съвет?

Здравейте, бих искала да Ви попитам дали е възможно при тумор на бъбрека, при 12 годишна котка,кръвните изследвания да са в пълна норма. Утре ни предстои операция.
Благодаря предварително.

Здравейте, може ли да ми кажете какво мога да направя за нашето коте, козинката му уредя по задните крачета, и малко по опашката.

catcattu

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
Reply To: д-р Зоо Свят – Попитайте специалистите
Your information: